Beznikotynowe bazy do e-papierosów – czy to dobry wybór?

Beznikotynowe bazy e-liquidów są dobrym wyborem dla tych, którzy chcą wapować, ale nie chcą czerpać nikotyny z tradycyjnych papierosów lub innych źródeł. Głównym powodem jest to, że nikotyna jest substancją uzależniającą, a wiele osób woli nie mieć w swoim organizmie żadnych zbędnych substancji chemicznych.

Czym się różnią od nikotynowych?

E-papierosy bez nikotyny są bezpieczniejsze niż papierosy tytoniowe, ponieważ nie zawierają substancji smolistych ani wielu innych szkodliwych substancji występujących w produktach tytoniowych. Jednak baza do e-papierosa w dalszym ciągu zawiera substancje chemiczne, które nie są jeszcze w pełni poznane. Dlatego najlepiej używać ich tylko w razie potrzeby, a nie jako zamiennika dla regularnego nałogu palenia.

Wiele osób wybiera e-papierosy bez nikotyny, ponieważ chcą rzucić palenie. W rzeczywistości CDC twierdzi, że osoby używające e-papierosów mają większe szanse na rzucenie palenia tradycyjnych papierosów niż osoby, które w ogóle ich nie używają. Wiele organizacji zdrowotnych popiera również ich stosowanie jako alternatywy dla tradycyjnych wyrobów tytoniowych, ponieważ nie zawierają one substancji smolistych ani tlenku węgla.

E-papierosy bez nikotyny są lepsze dla Twojego portfela

E-papierosy bez nikotyny nie wymagają żadnych dodatkowych zakupów ani wkładów po zakupie zestawu startowego (który zazwyczaj zawiera wszystko, czego potrzebujesz). Oznacza to mniej pieniędzy wydawanych co miesiąc na papierosy – i koniec z wycieczkami do sklepu!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 − trzy =