Świece zapachowe – urządź mini spa w swoim domu

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Długie godzin spędzone w pracy, stres, przemęczenie. Pora o siebie zadbać. Nie trzeba wcale wydawać setek złotych na drogie spa. Można je z powodzeniem przenieść do domu. Aby to zrobić, warto się zaopatrzyć w kilka gadżetów.

Strefa dla urody

Najlepiej nadaje się do tego łazienka, szczególnie jeśli planujesz relaksującą kąpiel oraz zabiegi złuszczające na ciało. Dobrym miejscem będzie też sypialnia. Zwłaszcza na rytuały upiększające, które wymagają nakładania maseczki na skórę. Pamiętaj tylko o odpowiednim zabezpieczeniu łóżka lub fotela.

To, co sprawia, że w salonach spa możesz się tak dobrze odprężyć, to odpowiednia atmosfera. Wprowadzi Cię w nią dobra muzyka oraz nastrojowe światło. Najlepiej sprawdzą się w tej roli świece zapachowe.

Jakie wybrać?

Przede wszystkim zadbaj o własne bezpieczeństwo. Wybierz takie, które znajdują się w szklanych słoiczkach. Dzięki temu nawet, jeśli zaśniesz podczas zabiegu, będziesz miała pewność, że świeca nie przewróci się i nie zaprószy ognia w domu. Szeroki wybór znajdziesz np. na stronie: https://www.najlepszeprezenty.eu/Swiece-zapachowe-WoodWick-c7070.

Warto również zwrócić uwagę na dodatki olejków eterycznych. Aromaterapia w połączeniu z zabiegami kosmetycznymi z pewnością dodatkowo pomoże Ci o siebie zadbać. Wybierz więc świece o zapachu lawendy, jeśli potrzebujesz odprężenia. Zapach pomarańczy poprawi Ci nastrój. Podobnie zadziała olejek z werbeny egzotycznej. Natomiast ta z olejkiem mandarynkowym doda Ci energii.

Ulubione świece zapachowe możesz stosować zawsze wtedy, kiedy czujesz się źle. Nawet kilka minut przed snem. Gdy spokojnie poleżysz z zamkniętymi oczami i będziesz mogła delektować się przyjemnym aromatem, pomoże Ci to zasnąć i odciągnie od codziennych trosk.   

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Ekskluzywna zastawa warta uwagi
Ekskluzywna zastawa warta uwagi
Urządzając jadalnię, zazwyczaj zaczynamy od wyboru mebli czy też koloru ścian Jest to niezwykle ważne, ponieważ te elementy nadają kształt […]
Na czym polega elektrokoagulacja?
Na czym polega elektrokoagulacja?
Elektrokoagulacja ma wszechstronne zastosowanie w medycynie i kosmetologii, jest bezinwazyjna i szybka. Pomaga specjalistom w leczeniu zmian skórnych, czy usuwaniu […]
W jakie meble najlepiej wyposażyć sklep odzieżowy?
W jakie meble najlepiej wyposażyć sklep odzieżowy?
O funkcjonalności każdego sklepu odzieżowego decyduje bardzo wiele różnorodnych czynników. Jednym z najważniejszych jest bez wątpienia wyposażenie takiego obiektu w […]