Modne jesienne swetry dla kobiet

Jesień to pora roku, która wymaga od nas zmiany garderoby. Z lekkich i zwiewnych sukienek, należy się wówczas przerzucić na mięsiste swetry i bluzy. Oczywiście podczas każdej pory roku można wyglądać modnie, nawet, jak ma się na sobie kilka warstw ubrań. Należy wybierać jednak takie ciuchy, które faktycznie będą podkreślały nasze atuty.

Jakie kolory swetrów są najmodniejsze?

Oczywiście każda z nas jest inna i ma zupełnie inny typ budowy ciała. Natomiast wybierając sweter, należy się kierować swoją sylwetką. Osoba plus size nie powinna kupować ogromnego, workowatego swetra. To dodatkowo ją powiększy i sprawi, że całkowicie zatrą się jej atuty, przykładowo ładne wcięcie w talii. Kobieta o drobnej sylwetce powinna natomiast nosić swetry dobrze przylegające, pasujące chociażby do spódnicy. Nie musi jednak wystrzegać się tych bardziej obszernych, jednak dla kontrastu dół, czyli spódnica bądź też spodnie, powinny być bardziej dopasowane.

Jesienią,wybierając sweter, należy przede wszystkim kierować się kolorami. Modny jest wówczas musztardowy, bordo czy też szary. Warto zestawiać ze sobą kolory bardzo stonowane i te zdecydowanie bardziej krzykliwe. Wówczas można osiągnąć bardzo dobry i przede wszystkim zharmonizowany efekty. Wiele ciekawych modeli swetrów można znaleźć pod tym linkiem: https://www.vip-brands.pl/damskie-swetry-tommy-hilfiger.

Dobrze jest oczywiście przed zakupami przejrzeć sobie gazety czy też strony internetowe z inspiracjami na dany sezon. Można tam znaleźć wiele pomysłów na fasony i kroje swetrów, które mogą znaleźć się w naszych garderobach.
Przy tworzeniu tekstu pomagała firma vip-brands.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

czternaście − osiem =