O co zadbać, organizując wesele tematyczne?

Wraz z rozwojem branży ślubnej, coraz modniejsze stają się wesela tematyczne. Każda Młoda Para chce aby ten wielki dzień był wyjątkowy, ale jednocześnie chce w nim pokazać swoje zainteresowania i estetykę. Dlatego organizowane są śluby boho, śluby w stylu glamour czy śluby z motywem przewodnim. Wybór tematyki wesela wpływa na wiele elementów. Im jest ich więcej, tym lepiej zaproszeni goście mogą odnaleźć się w takim klimacie. 

Od wyboru sukni po detale wnętrza

Tematyka wesela wpływa wyraźnie na wygląd sukni ślubnej. Te w fasonie księżniczek, bogato zdobione sprawdzą się na weselu z motywem baśni. Natomiast sukienki przylegające do ciała z koronkami wskazują na ślub w stylu glamour. Wesele tematyczne wpływa także na wystrój sali. Już podczas wyboru sali, młodzi kierują się tym, czy w łatwy sposób będzie można ją udekorować pod wybrany motyw. Szczególnie wymagający jest styl glamour. Tu już sama sala powinna być reprezentacyjna i elegancka. Mile widziane będą lustra, błyszczące płytki i złoto.

Z kolei ślub organizowany na zewnątrz, pod namiotem doskonale sprawdzi się w tematyce boho. Jednak do zbudowania wybranego klimatu najlepiej posłużą wszelkie dodatki. Zaproszenia ślubne powinny od razu wprowadzić gości w tematykę wesela. W takim samym stylu powinny być utrzymane winietki, menu oraz podziękowania dla gości. Wystrój stołów to kolejny element, o który należy zadbać organizując ślub tematyczny. Kwiaty, talerze, sztućce, świece to wszystko zbuduje wybrany klimat. Ostatnim z elementów jest odpowiednia oprawa muzyczna. Inna muzyka sprawdzi się na weselu inspirowanym filmem kostiumowym, a inna na weselu pod chmurką. 

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

siedemnaście − dziesięć =