Szkolenie spadochronowe – co warto wiedzieć?

Szkolenie spadochronowe jest jedną z najbardziej ekscytujących i wymagających rzeczy, które możesz zrobić jako osoba dorosła. To nie tylko emocjonująca przejażdżka w samolocie, to szansa na zdobycie nowych umiejętności i doświadczenie czegoś, czego większość ludzi nigdy nie ma okazji zrobić.

Jeśli zdecydujesz się zdobyć licencję spadochronową, jest kilka rzeczy, które powinieneś wiedzieć o tym, jak działa kurs. Te wskazówki pomogą Ci w pełni wykorzystać czas spędzony w powietrzu i upewnić się, że jesteś tak bezpieczny, jak to tylko możliwe podczas skoków z samolotów.

Jak wygląda szkolenie spadochronowe?

Szkolenie spadochronowe składa się z dwóch części: zajęć w klasie i zajęć na ziemi, a następnie rzeczywistych skoków z samolotów z instruktorem na pokładzie. W tym rozdziale omówimy ogólny zarys każdej części kursu, abyś mógł zdecydować, czy jest on dla ciebie odpowiedni.

Szkoła 

Praca w szkole naziemnej obejmuje serię testów dotyczących między innymi procedur bezpieczeństwa, konserwacji sprzętu i technik pakowania. Zostaniesz również nauczony, jak korzystać ze sprzętu spadochronowego – w tym spadochronów, kasków i gogli – a także jak prawidłowo je zapakować do użycia w locie.

Skoki z samolotów

Po pomyślnym ukończeniu szkoły naziemnej, uczniowie mogą wykonać swój pierwszy skok z samolotu z instruktorem na pokładzie.

Jeśli chcesz przeżyć to na własnej skórze, to szkolenia spadochronowe Opole, jest miastem, w którym to zrealizujesz.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwanaście + 7 =