Jakie są typy sukien ślubnych?

Ślub to dzień niezwykły i każda kobieta chce wtedy wyglądać wyjątkowo. Jaką sukienkę wybrać? W jakim stylu się zaprezentować? To pytania, jakie zadaje sobie przyszła panna młoda. Zasady dobierania sukien ślubnych powinny być takie same jak reguły dobierania odzieży. Młoda kobieta ma być ubrana, a nie przebrana.

Strój to odzwierciedlenie osobowości, to wskazówka, która pozwala nam określić, z jaką osobą mamy do czynienia. W wyborze sukni ślubnej musimy kierować się właśnie taką zasadą- wybierać to, co do nas pasuje, to, w czym będziemy się czuć sobą, to, co podkreśli naszą osobowość.

Modele sukien ślubnych

W ofercie salonów sprzedających suknie ślubne jest w czym wybierać. Mamy przeróżne modele od klasycznego charakteryzującego się dopasowaną górą i rozkloszowanym dołem, najczęściej bez rękawów, przez model zwany princessa z gorsetem i rozkloszowanym dołem, aż po prosty, wygodny model boho. Sukienka ślubna boho jest prosta, wygodna, zwiewna i dziewczęca, z dużą ilością koronki i muślinu. Nie można nie wspomnieć również o popularnych modelach empire, modelu greckim sukni, czy vintage.

Trendy w modzie ślubnej w roku 2019

Spośród trendów, jakie pojawiły się w modzie ślubnej w roku 2019, należy wymienić kilka szczególnie dominujących. Po pierwsze styl zainspirowany prostą, skromną suknią księżnej Meghan, który nazwalibyśmy stylem minimalistycznym. Dominująca cechą jest gładka tkanina, z której szyte są suknie oraz dekolt w kształcie łódki.

Drugim stylem, a raczej materiałem, który dominuje w sukniach roku 2019, jest tiul. Spódnice szyte z tego materiału są wielowarstwowe, zwiewne, delikatne, poruszane najlżejszym powiewem wiatru, wirują, unoszą się wokół sylwetki młodej panny. Innym materiałem również bardzo modnym w tym roku jest koronka. Wiele sukni tego typu można znaleźć na http://boso.nu.

Trzecim stylem, który pojawił się u projektantów sukni ślubnych, są krótkie suknie ślubne. Spódnice w tych modelach mogą być proste lub rozkloszowane, koronkowe, z materiałów gładkich lub z tiulu. Długość tych modeli sięga kolan, a ich zaletą jest lekkość i niezwykła swoboda ruchów ubranej w nią panny młodej.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5 × 4 =