Jaki biustonosz założyć pod sukienkę?

Biustonosz to jeden z podstawowych elementów kobiecej bielizny. Ma za zadanie w optymalny sposób podtrzymywać i modelować piersi, a także odciążać kręgosłup. Powszechnym problemem dla wielu pań jest jednak dobór odpowiedniego modelu do konkretnej sukienki – np. z dekoltem, odkrytymi plecami czy przylegającej do ciała. Wiele wysokiej jakości biustonoszy zróżnicowanych pod względem wzornictwa i przeznaczenia można znaleźć na stronie https://hollystyle.pl/category/biustonosze.

Kilka prostych, ale użytecznych wskazówek

Jeśli na co dzień nosimy głównie sukienki ze stosunkowo dużym dekoltem, to powinnyśmy zakładać pod nie przede wszystkim biustonosze samonośne z głęboko wyciętymi silikonowymi miseczkami, ewentualnie wersje push-up z obniżonym stanem (zwłaszcza w przypadku posiadania niewielkiego biustu).

Z kolei do wszelkich kreacji pozbawionych ramiączek, które eksponują ramiona i obojczyki, znakomicie pasują staniki typu balkonetka, zwane potocznie bardotkami (usztywniane wkładkami modelującymi i wyposażone w wyprofilowane fiszbiny). Subtelnie odkrywają one bowiem górną część piersi, a jednocześnie pozostają niemal całkowicie niezauważone pod ubraniem. Poza tym gwarantują biustowi komfortowe podtrzymanie niezależnie od okoliczności.

Do sukienek z kusząco odkrytymi plecami najlepiej jest natomiast dobierać staniki z dekoracyjnymi ramiączkami lub koronką w tylnej części, ponieważ skutecznie wzbogacają walory estetyczne całej stylizacji. Dodajmy jeszcze, że kreacje kopertowe wymagają biustonosza o trójkątnym kształcie miseczek, zaś kreacje ściśle dopasowane do ciała – modelu bezszwowego z funkcją regulowania ramiączek.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

8 + 17 =