Jak ubrać się na przyjęcie w ogrodzie?

W sezonie letnim z chęcią przenosimy przyjęcia z dusznych pomieszczeń do ogrodu. W takim przypadku warto jednak dopasować odpowiedni strój, który będzie wygodny podczas przebywania na zewnątrz. W kwestii ubioru wiele zależy też od charakteru takiego wydarzenia.

Eleganckie uroczystości

Latem często zdarza się, że w warunkach plenerowych organizowane są przyjęcia z okazji chrzcin czy nawet wesela. Obowiązują wtedy stroje wieczorowe, więc dla panów obowiązkowe będą klasyczne buty oraz elegancki garnitur. W przypadku kobiet wskazana jest sukienka wieczorowa, lecz trzeba mieć na uwadze kwestię poruszania się po nierównej powierzchni trawnika.

Dobrze jest wybrać zatem nieco krótszą sukienkę, by nie przylegała ona do ziemi. Poruszanie się na wysokich szpilkach również nie będzie zbyt wygodne, więc można zdecydować się na czarne botki na słupku. Choć takie połączenie nie jest zbyt klasyczne to staje się coraz bardziej popularne w nowoczesnych stylizacjach. Decydując się na taki wariant powinno się wybrać sukienkę w intensywnym kolorze (choćby czerwieni czy fioletu).

Mniej formalne przyjęcia

Przy kameralnych imprezach w gronie rodziny czy przyjaciół strój może być w zasadzie dowolny, natomiast na większych, lecz mniej formalnych przyjęciach istnieją proste sposoby by pokazać się w schludnym, lecz jednocześnie komfortowym stroju. W kontekście obuwia warto zainspirować się modnymi sandałami 2019 roku, a w przypadku panów również mokasynami i półbutami. Dla kobiet odpowiednie będą do tego zwiewne sukienki koktajlowe lub wygodne kombinezony. Większość mężczyzn decyduje się z kolei na spodnie bermudy oraz dobranie do tego koszuli lub koszulki polo.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

11 − dziewięć =