Tekstylia dla mamy i niemowlaka

Urządzając pokój dla niemowlaka warto nie tylko skupić się na zakupie wielofunkcyjnych mebli, ale i dodatków, które sprawią, że opieka nad maluchem będzie łatwiejsza. Ważną rolę odgrywają między innymi tekstylia. Dobrej jakości ubranka to podstawa, aby dziecko czuło się komfortowo i wygodnie. Nic nie może ocierać jego delikatnej skóry, ale z drugiej strony ubranka muszą zapewniać dobrą wentylację i przede wszystkim musi być je łatwo założyć i ściągnąć. Co jeszcze warto kupić?

Produkty ułatwiające życie

Bardzo ważne są choćby kocyki, które można zamówić na https://lulando.pl/pol_m_AKCESORIA-DLA-NIEMOWLAT_KOCYKI-MINKY-1418.html. Są miękkie, lekkie, wygodne w układaniu i przyjemne w dotyku. Kocyk powinien być delikatny, a jednocześnie dawać ciepło. Koniecznie dobrze przepuszczać powietrze, co zapobiega powstawania np. potówek na ciele dziecka. Jednak dla rodziców musi być też wygodny w użytkowaniu. Kocyki często trzeba prać, a te wykonane z polaru szybko schną i są łatwe w czyszczeniu.

Obecnie bardzo modne są też chusty do karmienia. Można je znaleźć choćby tutaj: https://lulando.pl/pol_m_AKCESORIA-DLA-MAM_CHUSTY-DO-KARMIENIA-1432.html. Mimo, że samo karmienie jest naturalne, to wciąż wiele mam obawia się to robić w miejscach publicznych. Może to być po prostu niekomfortowe. Korzystając z chusty można zakryć siebie i dziecko, a więc nikt postronny nie będzie mógł zobaczyć, że dziecko akurat w tym momencie jest karmione. Chusty wykonane są ze 100% bawełny, zatem są przyjemne w dotyku i również łatwe w praniu.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5 × jeden =