Wzorzysta pościel czy minimalizm?

Piękna pościel to doskonałe uzupełnienie naszej sypialni. W ładnej pościeli nie tylko lepiej nam się będzie spało, ale również całe wnętrze nabierze charakteru. Producenci prześcigają się w propozycjach wzorów i kolorów. Do każdego wnętrza można więc dobrać idealną pościel?

Najmodniejsza pościel w Twojej sypialni

We wzornictwie pościelowym również obowiązują pewne trendy. Należy jednak pamiętać, że najlepsza pościel to taka, która będzie odpowiadała naszym wymaganiom. Jeszcze kilka lat temu wybór był niewielki. Potem weszły na rynek wielobarwne pościele satynowe, a w ostatnich latach we wnętrzach królował minimalizm. Te trendy nieustannie się zmieniają. Dziś we wnętrzach można znaleźć zarówno bardziej wzorzyste pościele, jak również jednobarwne poszewki. Jedne i drugie są idealnym uzupełnieniem dekoracji wnętrza naszej sypialni. Sztuką jest taki dobór barwnej pościeli, by ożywić minimalistyczne, chłodne wnętrze. Jeśli we wnętrzu mamy jedynie połączenie bieli i szarości, takie rozwiązanie staje się dość szybko nudne. Stąd pościele i koce występują w intensywnych kolorach. Czasami wystarczy jeden wyrazisty kolor. W innym wnętrzu lepiej sprawdzi się prosty wzór, a jeszcze kiedy indziej najlepiej sprawdzą się duże, geometryczne wzory.

Jak ożywić wnętrze za pomocą pojedynczego elementu?

Jeśli już zdecydujemy się na minimalistyczne wnętrze, można łatwo odmienić je ciekawą pościelą. Dobrze sprawdzi się również wielobarwny koc.

Ciekawym przykładem może być https://www.moker.eu/koc-akrylowy-gruby-i-cieply-wzor-maki-p-393.html. To rozwiązanie bardzo szybko odmieni pokój, a gdy będziemy chcieli powrócić do minimalizmu, wystarczy schować koc.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziesięć − trzy =