WordPress – dlaczego tak wiele osób go wybiera, na założenie strony WWW?

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

WordPress jest jednym z najpopularniejszych systemów zarządzania treścią (CMS) i istnieje wiele powodów, dla których jest tak popularny.

Dlaczego WordPress właśnie?

Jest łatwy w użyciu, stoi za nim duża społeczność i jest darmowy. Jeśli chcesz założyć sklep internetowy, WordPress jest idealną platformą do tego celu.

Oto kilka głównych zalet korzystania z WordPressa:

Otrzymujesz wszystko, czego potrzebujesz w jednym pakiecie: Nie musisz się martwić o nic innego niż stworzenie swojej strony internetowej. WordPress przychodzi ze wszystkim, czego potrzebujesz – od hostingu po bezpieczeństwo. Możesz nawet zainstalować wtyczki innych firm, które pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze na Twoim sklepie eCommerce.

Jest elastyczny i łatwy w zarządzaniu: Dzięki WordPressowi https://sklep.okim.pl/ możesz stworzyć dowolny rodzaj strony internetowej – od blogów po sklepy eCommerce – bez obaw o to, jak skomplikowane będą rzeczy.

Społeczność jest ogromna: Istnieją tysiące osób, które znają WordPressa na wylot, co oznacza, że jeśli kiedykolwiek napotkasz problemy lub będziesz chciał uzyskać poradę na temat czegokolwiek związanego z tym CRM-em, zawsze znajdzie się ktoś chętny do pomocy!

Drogo? Nie! Darmowo

WordPress jest również oprogramowaniem darmowym i open-source, co oznacza, że każdy może go pobrać z jego oficjalnej strony i zainstalować na własnym koncie hostingowym.

Fakt, że WordPress jest darmowy, czyni go atrakcyjną opcją dla firm, które chcą, aby ich strony były zaprojektowane przez profesjonalistów od zera, a przy okazji mogą dużo zaoszczędzić.

Oznacza to również, że jeśli szukasz pracy jako projektant stron internetowych lub deweloper, WordPress jest doskonałym zestawem umiejętności, aby mieć w swoim CV, ponieważ zawsze jest zapotrzebowanie na ludzi, którzy wiedzą, jak korzystać z tej platformy oprogramowania.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Przeprowadzka – jak ją zorganizować?
Przeprowadzka – jak ją zorganizować?
Przeprowadzka nie musi wiązać się z ogromnym stresem i nieprzespanymi nocami. Chcąc uniknąć bólu głowy związanego z logistyką transportu, samodzielnym […]
Dlaczego warto zatrudnić profesjonalną firmę remontową?
Dlaczego warto zatrudnić profesjonalną firmę remontową?
Remont to niemałe przedsięwzięcie. Wymaga wiedzy z zakresu budownictwa, specjalistycznych umiejętności i doświadczenia. Niezbędny jest także profesjonalny sprzęt, który umożliwi […]
Jak dbać o zdrowie dziecka?
Jak dbać o zdrowie dziecka?
Dbanie o zdrowie naszego dziecka powinno odbywać się już od jego najmłodszych lat. Dzięki temu będziemy w stanie zaszczepić w […]