Wielorazowe maszynki do golenia – znacznie lepsze niż jednorazówki!

Wielorazowe maszynki do golenia są znacznie lepsze od jednorazówek. Są bardziej ekologiczne, działają, co jest oczywiste, dłużej i pozwalają zaoszczędzić naprawdę dużo pieniędzy!

Maszynki jednorazowe są nieopłacalne!

Głównym powodem, dla którego ludzie kupują nowe maszynki jednorazowe jest to, że myślą, że to i tak niewielka inwestycja, na dłuższy okres. Prawda jest taka, że nie ma dobrego powodu, aby kupować jednorazową maszynkę. Możesz używać swojej starej, dopóki ostrza nie stępią się lub nie zardzewieją. Nawet wtedy można przechować „rączkę” i kupić nowe ostrza zamienne do starej maszynki. Nie tylko zaoszczędzimy, ale również działać będziemy bardziej ekologicznie.

Większość ludzi wymienia żyletkę co tydzień lub częściej, nawet jeśli żyletka nie jest jeszcze tępa. Jednak zbyt częsta zmiana żyletki spowoduje uszkodzenie maszynki i sprawi, że na dłuższą metę będzie ona mniej skuteczna. Stosując wielorazowe maszynki do golenia z wymiennymi ostrzami, oszczędzasz pieniądze, ułatwiasz sobie życie i dbasz o planetę – czy to nie jest korzystniejsze?

Zainwestuj raz, oszczędź z biegiem czasu!

Z początku wielorazowe maszynki do golenia mogą kosztować nieco więcej, ale na dłuższą metę pozwolą Ci zaoszczędzić pieniądze, ponieważ działają do 10 razy dłużej niż jednorazówki.

Maszynki wielokrotnego użytku są wykonane z wytrzymałej stali nierdzewnej lub aluminium i mają wymienne ostrza. Są również łatwe do czyszczenia, co oznacza mniej czasu poświęconego na sprzątanie i więcej czasu na cieszenie się porannym goleniem.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

20 − trzy =