System bi.Przedszkole, czyli przedszkolak na czas!

/
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

W placówkach edukacyjnych bezpieczeństwo dziecka powinno być najważniejsze. Coraz bardziej popularne stają się jednak przestępstwa popełniane wobec dzieci w czasie ich obecności w przedszkolu. Aby zapobiec takim sytuacjom, wiele placówek wprowadza systemy bibinet przystosowane do rejestracji czasu pobytu dziecka w przedszkolu. Dzięki temu z łatwością sprawdzisz, ile czasu Twoje dziecko przebywa w danym miejscu i zweryfikujesz jego obecność. System daje wiele możliwości, dzięki którym zostawianie dziecka pod opieką wychowanków w przedszkolu okaże się jeszcze łatwiejsze, a co najważniejsze – bezpieczniejsze.

System dostępny dla każdego

Dopasowaniu systemu bibinet dla przedszkola jest bardzo elastyczne. Nie ma znaczenia, czy dana placówka znajduje się w większym mieście, czy w małej miejscowości. Rozwiązanie tego rodzaju doskonale sprawdza się niezależnie od wielkości czy lokalizacji placówki na terenie całego kraju.

To nigdy nie było prostsze!

Dzięki zaawansowanej technologii oraz automatycznym zmianom system rzetelnie rozlicza czas spędzony przez poszczególnego przedszkolaka w placówce. Nie ma potrzeby prowadzenia ręcznej ewidencji, która często nie przynosi zamierzonego rezultatu. System bibinet sam przygotowuje raporty, dzięki czemu masz pewność, że przy obliczeniach nie popełnił żadnego błędu. Pozwala to na uzyskanie pewności co do obecności dzieci w przedszkolu w poszczególnych dniach.

Jak działa system dla przedszkolaka?

Rozwiązanie oparte jest o specjalną kartę, którą posiada każdy przedszkolak. System pozwala na monitorowanie czasu przebywania w przedszkolu, a także udział dziecka w zajęciach dodatkowych, takich jak rytmika czy język angielski. Warto również dodać, że dostęp do generowanych automatycznie raportów może mieć każdy, nie tylko nauczyciele i administracja. Oznacza to, że na życzenie taki raport może również obejrzeć każdy rodzic. Dzięki ewidencji system wylicza konkretne stawki za wyżywienie i pobyt dziecka w przedszkolu. Raport może być w dowolnym momencie wydrukowany lub wysłany rodzicowi drogą e-mailową.

Dobry sposób na naukę!

System bibinet dla przedszkolaków to narzędzie, które nie tylko ułatwia pracę osobom zatrudnionym w przedszkolu i pozwala rodzicom spać spokojnie, ale również przystosowuje dzieci do roli przyszłych pracowników. Najmłodsi z pewnością będą korzystali później z systemów ewidencji czasu w miejscach pracy, dlatego odpowiednie przygotowanie będzie dla nich bardzo cenne.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Paczkomat czy kurier – co jest lepszym rozwiązaniem?
Paczkomat czy kurier – co jest lepszym rozwiązaniem?
Firmy kurierskie od dawna dostarczają paczki do klientów. Jeszcze większy wzrost przychodów odnotowały od momentu wejścia na rynek sklepów internetowych. […]
Drewno pokryte farbą – jakie ma zalety?
Drewno pokryte farbą – jakie ma zalety?
Drewno pokryte farbą jest bardzo popularnym materiałem w świecie aranżacji wnętrz, ponieważ za jego pomocą można stworzyć bardzo ciepłą i […]
Dlaczego wybrać odkurzacz centralny?
Dlaczego wybrać odkurzacz centralny?
Odkurzanie dużych powierzchni może być łatwiejsze, jeśli w domu zamontuje się system odkurzania centralnego. To metoda na łatwe utrzymywanie porządków […]