Skok spadochronowy w tandemie – jak to się robi?

Jeśli jesteś zainteresowany skydivingiem, ale nie chcesz samodzielnie wyskakiwać z samolotu, to skok spadochronowy w tandemie jest dla Ciebie. Powodem, dla którego jest to tak popularne, jest to, że pozwala doświadczyć dreszczyku emocji związanych ze spadochronem bez konieczności martwienia się o cokolwiek innego. Zostaniesz przypięty pasami do uprzęży i połączony z doświadczonym instruktorem, który zadba o to, aby wszystko poszło gładko i bezpiecznie dla Ciebie.

Co musisz zrobić przed skokiem?

Musisz zgłosić się do centrum spadochronowego 15 minut przed planowanym czasem lotu. Musisz podać swoje imię i nazwisko oraz adres, aby organizator mógł informować na bieżąco, jeśli wystąpią jakieś opóźnienia lub odwołania. Używają tych informacji, aby wysłać Ci e-mail z przypomnieniem, jeśli nie stawisz się na czas na swój lot. Jeśli masz mniej niż 18 lat, musisz dać formularze zgody rodziców, które będą zbierane i zostaną poproszeni Twoi rodzice/opiekunowie o podpisanie przed lotem z nami.

Jak przygotować się do skoku?

Przed startem wszyscy uczestnicy skoków spadochronowych muszą przejść krótką odprawę bezpieczeństwa, która obejmuje obejrzenie filmu wprowadzającego do skoku w tandemie, sprawdzenie sprzętu używanego podczas swobodnego spadania (w tym gogli), zapoznanie się z kilkoma podstawowymi zasadami bezpieczeństwa.

Jeśli chcesz spróbować takiej atrakcji, to koniecznie sprawdź stronę internetową: https://www.skokwtandemie.pl/.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

cztery × cztery =