Praktyczne rzeczy dla sportowców, które mogą ozdobić wnętrze

Mieszkanie sportowca zazwyczaj rozpoznać można tuż po przekroczeniu progu. Osoby, których życie kręci się wokół pasji, chcą, by była ona obecna w każdej sferze, również w domu. Na honorowych miejscach znajdziemy tu więc dyplomy, puchary czy medale. Sprzęt sportowy także powinien być pod ręką. Wszystkie te gadżety i akcesoria mogą jednak pełnić jednocześnie funkcje ozdobne. Poznajmy zatem praktyczne przedmioty, które nadadzą nowe oblicze wnętrzom zamieszkanym przez sportowców.

Ozdobne trofea

To oczywiste, że każdy sportowiec we własnym domu pragnie pochwalić się nagrodami zdobytymi podczas zawodów. I słusznie, medale czy puchary każdego napawają przecież dumą. Pamiętajmy jednak o tym, że sportowe trofea nie mogą sprawiać wrażenia, jakoby zagracały nasze wnętrza. Zamiast tego, powinny być one odpowiednio wyeksponowane, a ich przeznaczenie nie może sprowadzać się jedynie do gromadzenia kurzu. Dzięki prawidłowemu przechowywaniu takie zdobycze będą cieszyły nasze oczy przez długie lata. Popularne są medalówki wieszakami na medale można natomiast ozdobić ściany salonu czy sypialni. Puchary niech staną w specjalnie przeznaczonych do tego gablotach, a dyplomy zostaną oprawione w ramki. Dzięki takim gadżetom  z pewnością trofea staną się niepowtarzalnymi ozdobami sportowych domów.

Nowe życie starych sprzętów

Wszelkie sportowe sprzęty również mogą stać się ozdobą. Szczególnie te, których już nie używamy, ponieważ dawno temu zostały zamienione na lepszy model. Przykładowo, jeżeli ktoś uprawia sztuki walki wieszakiem na medale może ozdobić ścianę wybranego pomieszczenia, ale zaraz obok niego może zawisnąć też czarny pas. Koszulki czy plastrony z przebiegniętych maratonów, podobnie jak dyplomy, również mogą zostać oprawione w ramki. Stare narty mogą z kolei stać się ciekawą mozaiką w sypialni, wystarczy jedynie popuścić wodze fantazji lub poszukać inspiracji w Internecie. Sieć jest pełna pomysłów na zaaranżowanie zużytych sprzętów, w tym również tych sportowych oraz podarowanie im nowego życia.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cztery × jeden =