Rodzaje opakowań i ich zastosowanie

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

W wielu branżach popularyzowane są ekologiczne trendy. Znakomitym przykładem są opakowania tekturowe, które mają zastosowanie w różnych sektorach przemysłu. Takie rozwiązania są nieocenione w logistyce, a przede wszystkim w firmach o profilu handlowym. W dystrybucji towarów magazynowanie i transport mają niebagatelne znaczenie.

Uniwersalne opakowania tekturowe

Funkcjonalne i wytrzymałe kartony klapowe mają zastosowanie w firmach, sklepach stacjonarnych oraz w sprzedaży online. W takich pudełkach towary są zabezpieczone przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz wilgocią. Małe i duże kartony mogą być dodatkowo owinięte folią stretch, co doskonale sprawdza się przy wysyłkach paletowych. Produkty, które docierają do klientów w nienagannym stanie zyskują pozytywne opinie i zachęcają do składania kolejnych zamówień.

Doświadczony producent opakowań tekturowych https://janbox.pl/oferta/ oferuje wytrzymałe pudełka klapowe i fasonowe. Realizowane są również praktyczne pudełka zgodne z katalogiem Fefco, które uwzględniają międzynarodowe standardy dotyczące pakowania. Nieco inny charakter niż pudełka przemysłowe mają opakowania projektowane z myślą o artykułach upominkowych. Takie realizacje wyróżniają się oryginalnym designem i efektownymi wykończeniami. Kolorowe kartony i torebki wykorzystywane są do pakowania prezentów oraz wyrobów ekskluzywnych – np. produktów biżuteryjnych. Eleganckie opakowania podkreślają wysoką jakość oferowanych produktów oraz profesjonalizm w każdym aspekcie realizacji.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak zadbać o aktywność fizyczną twojego dziecka?
Jak zadbać o aktywność fizyczną twojego dziecka?
Dzieci są naturalnie aktywne, ale potrzebują wskazówek, aby wyrobić sobie zdrowe nawyki, które pomogą im prowadzić aktywne życie. Aktywność fizyczna […]
Rozwód krok po kroku, czyli co warto wiedzieć
Rozwód krok po kroku, czyli co warto wiedzieć
Według danych GUS w 2020 r. zostało zawartych 145 tysięcy małżeństw a 50 tysięcy par się rozwiodło. Oznacza to, że […]
Funkcjonalne zegarki dla dzieci i dorosłych
Funkcjonalne zegarki dla dzieci i dorosłych
Wybór zegarka dostosowanego względem dzieci może okazać się lada wyzwaniem. Dzieci chcą mieć wszystko najlepsze i fajniejsze od swoich rówieśników. […]