Lakiery żelowe czy hybrydowe – które wybrać?

Kobiety wizytówką są zadbane dłonie i paznokcie. Gdzie najlepiej o nie zadbać jak nie u kosmetyczki? Przecież ona zawsze dobrze doradzi co zrobić aby paznokcie były piękne a dłoń zadbana. Do lamusa przeszły już paznokcie akrylowe czy tytanowe. Teraz na topie są paznokcie hybrydowe oraz lakiery żelowe zwane żel UV LED. Nie jest istotne, który lakier wybierzesz i utwardzisz w lampie, każdy z nich będzie pięknie wyglądał na paznokciach dłużej niż 5 dni.

Lakier hybrydowy

Nowatorska metoda malowania paznokci, która cieszy się coraz większą popularnością wśród kobiet. Lakier ten łączy w sobie trwałość żelu z intensywnością koloru zwykłego lakieru. W tym sezonie królują pastelowe lakiery hybrydowe z efektem syrenki oraz ombre. Naturalnie istnieje również możliwość przedłużenia naturalnej płytki tą metodą. Coraz więcej kobiet stosuje tą metodę do malowania paznokci w swoim domowym zaciszu. Lakiery hybrydowe nie są skomplikowane w użyciu i nie wymagają żadnej wiedzy kosmetycznej.

Żel UV LED

Paznokcie zrobione właśnie ta metoda powodują to iż nawet z najkrótszych poobgryzanych paznokci można zrobić piękne i długie paznokcie. Przedłużenie paznokcia na formie czy na tipsie nie jest problemem w gabinecie doświadczonej kosmetyczki. Paznokcie zdobione tą metodą dają większe możliwości do różnego typu zdobień zatapianych w żel czy też malowanych na nim. Paznokcie są trwałe i mocne lecz niestety nie są elastyczne jak przy hybrydzie.

Każda metoda zdobienia paznokci jest dobra. Oczywiście ostateczny wybór zależy tylko od klientki i jej preferencji. Jednak aby mieć modne paznokcie należy je wykonać lakierem hybrydowym pastelowym. Jednak to właśnie Żel UV LED daje paznokciom ponadczasową elegancję.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cztery × 1 =