Lakiery żelowe czy hybrydowe – które wybrać?

Kobiety wizytówką są zadbane dłonie i paznokcie. Gdzie najlepiej o nie zadbać jak nie u kosmetyczki? Przecież ona zawsze dobrze doradzi co zrobić aby paznokcie były piękne a dłoń zadbana. Do lamusa przeszły już paznokcie akrylowe czy tytanowe. Teraz na topie są paznokcie hybrydowe oraz lakiery żelowe zwane żel UV LED. Nie jest istotne, który lakier wybierzesz i utwardzisz w lampie, każdy z nich będzie pięknie wyglądał na paznokciach dłużej niż 5 dni.

Lakier hybrydowy

Nowatorska metoda malowania paznokci, która cieszy się coraz większą popularnością wśród kobiet. Lakier ten łączy w sobie trwałość żelu z intensywnością koloru zwykłego lakieru. W tym sezonie królują pastelowe lakiery hybrydowe z efektem syrenki oraz ombre. Naturalnie istnieje również możliwość przedłużenia naturalnej płytki tą metodą. Coraz więcej kobiet stosuje tą metodę do malowania paznokci w swoim domowym zaciszu. Lakiery hybrydowe nie są skomplikowane w użyciu i nie wymagają żadnej wiedzy kosmetycznej.

Żel UV LED

Paznokcie zrobione właśnie ta metoda powodują to iż nawet z najkrótszych poobgryzanych paznokci można zrobić piękne i długie paznokcie. Przedłużenie paznokcia na formie czy na tipsie nie jest problemem w gabinecie doświadczonej kosmetyczki. Paznokcie zdobione tą metodą dają większe możliwości do różnego typu zdobień zatapianych w żel czy też malowanych na nim. Paznokcie są trwałe i mocne lecz niestety nie są elastyczne jak przy hybrydzie.

Każda metoda zdobienia paznokci jest dobra. Oczywiście ostateczny wybór zależy tylko od klientki i jej preferencji. Jednak aby mieć modne paznokcie należy je wykonać lakierem hybrydowym pastelowym. Jednak to właśnie Żel UV LED daje paznokciom ponadczasową elegancję.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

cztery × 2 =