Efektowna i skuteczna reklama zewnętrzna – co wybrać?

Reklama dźwignią handlu – to powiedzenie nie traci na aktualności. Dlatego też sprawdzamy jakie nośniki reklamowe najlepiej nadają się do tego, by przyciągnąć uwagę klientów. Skupimy się na reklamie zewnętrznej, czyli tej prowadzonej przed lokalami handlowymi, lub ogólnie w przestrzeni publicznej.

Stojaki reklamowe

Jednym z lepszych sposobów jest wykorzystanie stojaków. Mają one bardzo prostą formę i są niezmiernie tanie w produkcji oraz kupnie. Dlatego też są bardzo dobrym wyjściem z sytuacji, jeśli chcemy np. umieścić reklamę przed sklepem. Warto w ramach treści reklamowej umieścić na nich informację o sprzedawanych produktach, ale przede wszystkim o promocjach i obniżkach cen. To bowiem działa najlepiej na klientów.

Kasetony

Inną opcją jest wykorzystanie kasetonów, takich jak pokazano np. na stronie https://e-kasetony.pl. W przeciwieństwie do zwykłych reklam, są one podświetlane, co bardzo ułatwia ich ekspozycję w czasie, gdy jest ciemno. Robią też sporo większe wrażenie na ludziach, którzy przechodzą wokół. Dlatego też coraz więcej placówek handlowych decyduje się właśnie na ten rodzaj reklamy, ponieważ jej efektowność i skuteczność jest wysoka.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziesięć − 8 =