Sala konferencyjna w firmie – Jaka powinna być?

Sala konferencyjna to miejsce do dyskusji, burzy mózgów i podejmowania decyzji. Jest to miejsce, w którym cały zespół może się zebrać, aby planować i współpracować. Bardzo ważne jest, aby sala konferencyjna w Twojej firmie była dobrze przygotowana do prowadzenia w niej szkoleń, inaczej będzie bezużyteczna. Jeśli chcesz wynająć zewnętrzne sale konferencyjne Poznań może być miastem, w którym znajdziesz najszybciej.

Gdzie powinna się znajdować?

Powinna znajdować się w pobliżu biurowej kuchni lub strefy przerw, aby ludzie mogli udać się tam na kawę lub przekąski. Jeśli Twoja firma posiada kafeterię lub bar z przekąskami, jeszcze lepiej jest mieć je w pobliżu.

Jak duża powinna być?

Sala konferencyjna powinna być wystarczająco duża, aby pomieścić wszystkich w firmie w dni, w których zaplanowane są spotkania. Sala powinna być również wystarczająco duża, aby pomieścić wszelkie urządzenia, które mogą być potrzebne podczas spotkań – takie jak projektory, tablice i komputery – a także stoły i krzesła. Trzeba także pamiętać, że pomieszczenie to będzie musiało być wykorzystywane także do innych celów, takich jak spotkania zespołu czy szkolenia. Jeśli masz małą firmę, jedna sala konferencyjna może wystarczyć. Jeśli jednak Twoja firma jest duża lub ma kilka lokalizacji, rozważ posiadanie wielu sal konferencyjnych lub przynajmniej jednej, którą można podzielić na mniejsze pomieszczenia za pomocą przegród.

Co powinna zawierać?

Należy upewnić się, że sala konferencyjna jest wyposażona we wszystkie niezbędne urządzenia. Potrzebny będzie projektor, monitor wielkoformatowy, tablica i markery, kamera do dokumentów, laptop oraz łącze internetowe. Bardzo ważne jest również, aby sala posiadała klimatyzację lub ogrzewanie dla komfortu uczestników.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

cztery × pięć =