Podstawowe elementy wykończenia łazienki

Duży wybór płytek ceramicznych, wzorów, kolorów daje możliwość urządzenia łazienki w dowolnej aranżacji. Obok surowego stylu industrialnego pojawiają się projekty z nutą roślinności czy w charakterystycznych, żywych barwach.

Płytka i aranżacja łazienki

Okładzina ceramiczna nadaje ton w projektowanym pomieszczeniu i wytycza drogę do wyboru pozostałego asortymentu. Wśród wielu fabryk krajowych i zagranicznych płytki Paradyż cechuje nowoczesne wzornictwo i podążanie za trendami. Obok niewielkich formatów klienci mogą wybrać płytki ceramiczne w dużym rozmiarze. Zainteresowaniem cieszą się zestawienia w mono kolorach. Łazienka w bieli    i czerni jest ponadczasowa, a chwilową monotonnie można przełamać dodatkowymi akcesoriami. Dla miłośników charakterystycznych barw producent przygotował płytki ceramiczne w żywych kolorach, a zwolennicy klasycznej cegiełki w aranżacji też nie odejdą bez dokonania zakupu.

Dekoracje jako akcent

Aranżacja łazienki to również dekoracje do zastosowania w przestrzeni pomiędzy płytkami. To nie tylko pasy ozdobnych listew czy mozaiki, ale również płytki dekoracyjne. Różnorodne fale, struktury na płytce stworzą niepowtarzalne aranżacje. Dekoracje to nie tylko produkt ceramiczny, to również produkty szklane. Ozdobę charakteryzuje oryginalne wzornictwo w kształcie płytek prostokątnych, jak i heksagonów, które odmieniają niejedną łazienkę. Bogata oferta na płytki ceramiczne, wykonane na gresie i dekoracje sprawia, że łazienki stają się niepowtarzalnymi projektami.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

13 − trzynaście =