Jakie czapki dla chłopca, a jakie dla dziewczynki

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wybierając czapki dla dzieci mamy obecnie całą gamę różnych modeli. Czasem bardzo trudno wybrać coś, co sprawdzi się najlepiej dla naszego dziecka. Dlatego na samym początku warto zastanowić się, jakie fasony są obecnie popularne dla dziewczynek, a jakie dla chłopców. Taka wstępna selekcja pomoże nam lepiej wybrać odpowiedni model, który będzie lepiej dopasowany do potrzeb naszej pociechy.

Jakie czapki są najlepsze dla dziewczynek?

Dla dziewczynek zawsze najlepiej sprawdzają się pastelowe oraz soczyste barwy, które podkreślają ich urodę oraz dodają dziecięcego blasku. Bardzo ładnie prezentują się delikatne naszycia, kwiatowe aplikacje, a nawet błyszczące dodatki i cekiny. Wszystko zależy od tego, w czym najlepiej czuje się nasza pociecha. Warto wybierać model na tyle uniwersalny, aby z powodzeniem komponował się w zestawieniach z różnymi stylizacjami.
Bardzo dobrze sprawdzają się czapki dziewczęce z motywami zwierząt oraz postaci z bajek. To idealny sposób aby zachęcić pociechę do założenia czapki.

Jaką czapkę wybrać dla chłopca?

Jeśli mamy w domu małego chłopca, warto poszukać czapki, która będzie miała motyw ulubionego superbohatera lub postaci z bajki. Możemy również poszukać modeli z chwytliwymi, kolorowymi napisami. Tutaj również zwróćmy uwagę na to, aby czapka dobrze komponowała się z resztą stroju, jaki najczęściej zakłada nasz maluch.
U chłopców, podobnie jak u dziewczynek dużą popularnością cieszą się motywy zwierzęce. Hafty oraz nadruki przedstawiające misie, tygrysy lub koty to uroczy dodatek, który równie dobrze chroni przed chłodem.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Ciągłe zmęczenie? Sprawdź, dlaczego nigdy nie masz siły!
Ciągłe zmęczenie? Sprawdź, dlaczego nigdy nie masz siły!
Zmęczenie jest częstym objawem anemii. Zmęczenie jest opisywane jako uczucie zmęczenia i wyczerpania. Fizyczne i psychiczne uczucie bycia zmęczonym po […]
Sposoby na ochłodzenie się w upalne dni
Sposoby na ochłodzenie się w upalne dni
Jeśli kiedykolwiek wyszedłeś na zewnątrz w gorący dzień i czułeś, że twoja twarz jest spalona, zrozumiesz, dlaczego ważne jest, aby […]
Rodzaje opakowań i ich zastosowanie
Rodzaje opakowań i ich zastosowanie
W wielu branżach popularyzowane są ekologiczne trendy. Znakomitym przykładem są opakowania tekturowe, które mają zastosowanie w różnych sektorach przemysłu. Takie […]