Jak podkreślić swoją osobowość stylem futerału na komórkę?

Jesteś szczęśliwym posiadaczem najnowszego modelu smartfonu, jednak boisz się z nim gdziekolwiek wychodzić? Drżysz za każdym razem, gdy udaje Ci się uniknąć upadku tego cudu techniki? To naturalne, że obawiasz się o swój telefon. Jednak od dziś możesz być spokojniejszy. Wystarczy, że kupisz odpowiednie etui dla swojego gadżetu.

Futerał na komórkę

W dzisiejszych czasach telefony są coraz bardziej inteligentne, ale też i niebywale delikatne. Wystarczy chwila nieuwagi, by wspaniały wyświetlacz oferujący nam obrazy o niebywałej barwie i nasyceniu rozbił się w drobny mak. Dlatego też należy o taki sprzęt dbać, zaopatrując się w odpowiedni futerał oraz szkło hartowane, właściwe dla posiadanego przez nas modelu.

Przykładowo, jeśli chcemy kupić etui na telefon iPhone XR, to wystarczy, że podamy sprzedawcy markę naszego smartfonu. Każdy z obecnych na rynku aparatów posiada indywidualny wygląd, stąd też i duża różnorodność pokrowców dostępnych na rynku.

Modne akcesoria

Etui na komórkę to świetny pomysł na to, jak zindywidualizować swój smartfon. Dostępne na rynku aparaty mają zazwyczaj standardowe kolory. A przecież nasz gadżet może wyglądać dokładnie tak, jak tego chcemy. Co więcej, możemy zmieniać jego wygląd bardzo często, gdyż cena futerału nie należy do szczególnie wygórowanych. Jesteśmy miłośnikami kotów?

Nic nie stoi na przeszkodzie, by tył naszej komórki przedstawiał fotkę słodkiego zwierzaka. A może pasjonatami motoryzacji? Wobec tego zdecydujmy się na model z podobizną sportowego auta. Pomysłów jest naprawdę mnóstwo.

Te i inne przykłady możemy znaleźć na stronie: https://funnycase.pl/produkty/7-huawei/590-p8-lite-2017-p9-lite-2017.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 × 1 =