Czy przedłużanie rzęs jest bezpieczne?

Zabieg przedłużania rzęs jest stosowany w celu ich zagęszczenia. Jest to metoda popularna przez co staje się coraz bardziej dostępna. Często jednak mamy wątpliwości co do jego przebiegu. Czy jest on więc bezpieczny dla naszego zdrowia? 

Jest to metoda, która należy do całkowicie bezpiecznych, pod warunkiem spełnienia określonych czynników. Po pierwsze, należy zwracać uwagę na opinie o salonie, w którym zamierzamy wykonać stylizację. Po drugie, znaczenie ma higiena pracy. Czystość stanowiska oraz całego salonu mają nie tylko znaczenie estetyczne, ale również praktyczne. Ponadto dostępność jednorazowych materiałów higienicznych. Na równi z warunkami lokalowymi jest również jakość obsługi klienta, przede wszystkim wywiad. Dzięki niemu można rozpoznać przeciwwskazania do zabiegu, problemy na jakie cierpi klientka, a także dobrać najbardziej odpowiednią metodę i narzędzia. 

Przed czynnościami właściwymi powinna być przeprowadzona analiza twarzy, a stylizacja dobrana do rodzaju oczu klientki. Niezbędne jest również przekazanie dalszych informacji o domowej pielęgnacji rzęs. Decydując się na przedłużanie rzęs Poznań jest jednym z miast, w którym można znaleźć wykwalifikowane i kompetentne stylistki.

Narzędzia i kosmetyki

O bezpieczeństwie decyduje przede wszystkim przygotowanie stylistki, w tym ukończone przez nią kursy i szkolenia oraz liczba wykonanych zabiegów. Ponadto jakość stosowanych narzędzi, jak i kosmetyków. Stosując się do tych wszystkich zasad, nie ma obaw, że zabieg może spowodować jakiekolwiek negatywne konsekwencje. Jego efektem będą tylko naturalnie i estetycznie wyglądające rzęsy, które wzbudzają podziw i zainteresowanie.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pięć × dwa =