Torba, aktówka, a może saszetka – czyli jak znaleźć akcesorium dopasowane do potrzeb modnego mężczyzny?

Z problemem, gdzie nosić codzienne drobiazgi takie jak telefon, portfel, czy dokumenty boryka się wielu mężczyzn. Elegancki dżentelmen powinien więc zdecydować się na dobrej jakości akcesorium, najlepiej skórzane, które zapobiegnie chowaniu wszystkiego do kieszeni. Na rynku dostępnych jest także wiele mniej formalnych opcji, które ożywią stylizacje. Jaki wybór mają Panowie?

Gustowna teczka lub aktówka

Jest to idealny dodatek dla adwokatów, lekarzy, czy biznesmenów. Poza dokumentami zmieści się w niej nawet tablet. Wybierając odpowiednią, warto zwrócić uwagę, czy rączka jest solidna. Dobrym rozwiązaniem jest też dodatkowy pasek, który pozwoli nosić teczkę na ramieniu. Równie istotny jest układ przegródek w środku. Materiał, fason, a nawet kolor najlepiej dobrać do stylu, w jakim mężczyzna najczęściej chodzi do pracy. Jeśli jest bardzo elegancki, najlepiej sprawdzi się aktówka wykonana ze skóry licowej.

Męska torba

Mniej formalna od teczki czy aktówki. Jest to wygodne, a jednocześnie estetyczne rozwiązanie. W tej kategorii można znaleźć akcesoria dedykowane specjalnie na laptopa. Posiadają one odpowiednie zabezpieczenia, które chronią sprzęt podczas przenoszenia.

Innym przykładem są torby na ramię oraz listonoszki. Te ostatnie są nieco mniejsze, ale dzięki temu bardzo lubiane przez panów. Szeroki wybór modeli zarówno wykonanych ze skóry, jak i tkanin znajduje się na stronie: https://polskagalanteria.pl/Torby-Meskie,c,18.

Saszetki dla aktywnych i nie tylko

Do niedawna kojarzyły się trochę z minioną epoką, ale teraz dzięki światowej sławy projektantom i nowym fasonom wracają do łask. Dostępne są zarówno szykowne, skórzane egzemplarze, pasujące nawet do bardzo oficjalnego stroju, jak również tak zwane nerki, które zawiesza się w pasie. W zależności od zastosowanego materiału będą mieć bardziej biznesowy lub sportowy charakter.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 × trzy =