Barwna stylizacja na co dzień – jakie elementy warto wybrać?

/
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Buty typu adidas od wielu sezonów wpisują się w modę. Ich największą zaletą jest wygoda i komfort noszenia, a także uniwersalność – mimo sportowego charakteru, można je łączyć z różnymi stylizacjami, także codziennymi.

Adidasy nie tylko na siłownię

W zamyśle twórców obuwie typu adidas zostało zaprojektowane z myślą o osobach aktywnych, uprawiających sport. Okazało się jednak, że adidasy sprawdzają się nie tylko na siłowni lub bieżni, ale również w życiu codziennym, a co ważniejsze, można je łączyć nie tylko z dresem. Projektanci zgodnie twierdzą, że w modzie wszystkie chwyty dozwolone, zachęcając do odważnych i oryginalnych stylizacji z adidasami w roli głównej.

Kolorowo, oryginalnie, nonszalancko

Barwne, luźne, wygodne i nonszalanckie stylizacje wymagają odpowiednich dodatków, które dopełnią strój, podkreślając jednocześnie garderobę danej osoby. Doskonałą propozycją są w tym przypadku buty Nike Air Max, odznaczające się sportową wygodą i niebanalną kolorystyką.

Dopełnieniem niebanalnej estetyki jest wysoka jakość wykonania, komfort użytkowania oraz bezpieczeństwo – przedmiotowe modele chronią staw skokowy i stopę przed urazami i wstrząsami.

Zapewniają to specjalne poduszki, o których informuje okienko widoczne w bocznej części podeszwy. Buty Nike Air Max idealnie sprawdzą się na hali sportowej, podczas zakupów, wycieczki czy spotkania z przyjaciółmi – wszędzie tam, gdzie niezbędna jest wygoda i niebanalny wygląd.

Adidas Equality – buty dla odważnych

Hinduistyczne święto wiosny, obchodzone Indiach i Nepalu, to czas radości i niekończącego się szczęścia, okazywany poprzez zabawę i barwną stylizację. Podobny charakter mają buty sportowe Adidas Equality. Główną cechą tego modelu jest wygoda i niebanalny, wyjątkowy kolor.

Uwagę przyciąga także futurystyczny wygląd, który efektownie i niebanalnie kontrastuje z klasyką. Śmiało można więc stwierdzić, że jest to doskonałe połączenie klasyki z nowoczesnością. Odporne na uderzenia, trwałe i wygodne, doskonale sprawdzą się w sytuacjach nieoficjalnych, dopełniając luźny, sportowy styl.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Kiedy zdecydować się na kasację auta?
Kiedy zdecydować się na kasację auta?
Wiele osób uwielbia stare samochody. Przyciąga ich do nich zapach, wygląd, a przede wszystkim niesamowita historia, którą posiada niemal każde […]
Jakie naczynia i akcesoria mogą ułatwić przygotowywanie potraw?
Jakie naczynia i akcesoria mogą ułatwić przygotowywanie potraw?
Zdrowe odżywianie zależy nie tylko od rodzaju i jakości produktów używanych do przyrządzania potraw, ale również od sposobu ich obróbki […]
Jakich kamieni używa się do tworzenia biżuterii?
Jakich kamieni używa się do tworzenia biżuterii?
Istnieje wiele różnych rodzajów kamieni, które można wykorzystać do tworzenia biżuterii. Niektóre z najbardziej popularnych obejmują: Turkus Turkus jest niebiesko-zielonym […]