Nasze cele

Serwis Patrz Szeroko – jak sama nazwa wskazuje – powstał po to, byśmy mogli dzielić się z czytelnikami jak największą ilością sprawdzonych, rzetelnych i ciekawych informacji. Szeroka jest tematyka prezentowanych przez nas informacji (od stylu życia, przez wystrój wnętrz, aż po medycynę) i równie szerokie są nasze zainteresowania, co sprawia, że wciąż poszukujemy nowej wiedzy, tak teoretycznej, jak i praktycznej.

Chcemy oczywiście, aby równie szerokie były horyzonty naszych czytelników i równie szeroko patrzyli oni na świat. Ale co to właściwie znaczy, patrzeć szeroko? Wydawać by się mogło, że w dobie internetu i powszechnego dostępu do informacji, wszyscy patrzymy jak najszerzej się da. A jednak często okazuje się, że tak naprawdę prezentowane nam wiadomości są zawężone. Właśnie dlatego stworzyliśmy ten portal, gdzie szerokie patrzenie oznacza analizę informacji, ciągły dostęp do wiedzy i możliwość podejmowania dyskusji na każdy temat.

Chcemy patrzeć na więcej, niż jest nam to oferowane w tradycyjnych mediach, chcemy patrzeć przed siebie oraz na innych ludzi i pragniemy, by nasza witryna stała się platformą komunikacji dla wszystkich podobnie myślących.